-4%

Epson TM-C3500

Epson ColorWorks C3500 (TM-C3500), çeşitli türden etiketleri daha az maliyetle kendi kurumunuz içinde renkli olarak basabilmeniz için tasarlanmıştır.  Uzun ömürlü pigment mürekkep sayesinde dayanıklı baskı almanızı sağlayan C3500 modeli kolay kullanımı ile özel bir eğitime veya teknik desteğe gerek duymadan çalıştırabileceğiniz ergonomik modeldir. LCD gösterge paneli ile mürekkep durumunu kontrol edebilirsiniz. Saniyede 103 milimetre baskı hızına ulaşabilen bu model ile 104 milimetre genişliğine kadar baskı alabilmektesiniz. Önceden basılmış etiket stoklarına gerek duymadan sadece gerektiği zaman istenilen renkte baskı yapabilmeniz sayesinde hem zaman anlamında hem maliyet anlamında tasarruf etmiş olursunuz.

21.141,30 22.083,70 (KDV Dahil)

  • EUR: 2,146.33€

Ürün Etiketleri

Epson renkli etiket yazıcıları, envanter (demirbaş) yönetimi ve ürün tanımlamasını geliştirerek müşteri deneyimini iyileştirir.

Sınırsız renk kombinasyonu ile rakiplerinizin ürünlerinden farklılaşmasını sağlar ve marka bilinirliliğini artırır.

Etiket içinde yer alan önemli bilgileri net bir şekilde vurgulayabilirsiniz.

Kimyasal Etiketler

Epson ColorWorks renkli etiket yazıcıları,BS5609 ile tam uyumlu GHS kimyasal etiketleri üretmek için PE Mat etiket kağıdıyla birlikte pigmentli mürekkepler kullanır.

Bilet / Kimlik Kartı Etiketi

Epson Renkli etiket yazıcısı ile üzerine kişiselleştirilmiş mesajlarınızı yazdırabileceğiniz etkinlik biletleri, kimlik kartları bastırabilirsiniz.

Sağlık Hizmeti Etiketleri

Renkler sağlık sektörü için hayati önem arz etmektedir. Uyarı ve ikaz renklerinin tanınması için kaliteli ve kalıcı renkler ile baskı almanızı sağlayan Epson Renkli Yazıcı ile hasta bakımı ve emniyetinin daha iyi olmasını sağlar.

Yiyecek/Temizlik Ambalaj Etiketleri

Epson Renkli Yazıcı etiket baskısının yüksek çözünürlüğü sayesinde, çok fazla bilgilyi net bir şekilde okunabilir şekilde küçük bir alana basabilirsiniz.

Ürün Kodu epsontmc3500 Baskı Genişliği 104 mm
Renkler CMYK (Siyah, Cyan, Sarı, Magenta) Boyuları 310 mm(G) x 283mm(D) x 261 mm(Y)
Baskı Hızı 103 mm/san. Bağlantılar Ethernet, USB 2.0 Tip B
Baskı Çözünürlüğü 720 x 360 DPI Mürekkep Teknolojisi DURABrite™ Ultra

0 Müşteri İncelemesine Göre

0.0 ortalama
0
0
0
0
0

“Epson TM-C3500” için ilk inceleme yapan sen ol!

Henüz bu ürün için inceleme yapılmadı.

Taksit Seçenekleri

Alışveriş Sepetiniz

close

Ürünü arkadaşınla paylaş!