-3%

Epson C831

Epson C831 ile renkli demirbaş etiketleri, bilet/kimlik kartı etiketleri, sağlık sektöründe uyarı ve ikaz etiketleri, yiyecek/içecek ambalaj etiketleri gibi çeşitli alanlarda kullanılmak üzere etiket bastırabilirsiniz.

18.007,74 18.596,80 (KDV Dahil)

  • EUR: 1,828.20€

Epson renkli etiket yazıcıları arasında GHS büyük formatlı tambur ve kimyasal etiket baskıları için ideal olan Epson ColorWorks C831 endüstriyel güçte Micro Piezo* inkjet yazıcısıdır. Patentli teknolojisi sayesinde baskı kafası nozüllerini tozdan koruyarak yoğun kullanım ortamlarına uygun hale getirir. Verimliliği arttırmak için C831 süper taslak modunda dakikada 19,7 sayfaya kadar baskı alır ve bir hata oluştuğunda otomatik kağıt serbest bırakma ile saniyeler içinde kağıt sıkışıklarını temizler.

Stok kodu: C11CC68132 Kategoriler:
Ürün Etiketleri

Epson renkli etiket yazıcıları, envanter (demirbaş) yönetimi ve ürün tanımlamasını geliştirerek müşteri deneyimini iyileştirir.

Sınırsız renk kombinasyonu ile rakiplerinizin ürünlerinden farklılaşmasını sağlar ve marka bilinirliliğini artırır.

Etiket içinde yer alan önemli bilgileri net bir şekilde vurgulayabilirsiniz.

Kimyasal Etiketler

Epson ColorWorks renkli etiket yazıcıları,BS5609 ile tam uyumlu GHS kimyasal etiketleri üretmek için PE Mat etiket kağıdıyla birlikte pigmentli mürekkepler kullanır.

Bilet / Kimlik Kartı Etiketi

Epson Renkli etiket yazıcısı ile üzerine kişiselleştirilmiş mesajlarınızı yazdırabileceğiniz etkinlik biletleri, kimlik kartları bastırabilirsiniz.

Sağlık Hizmeti Etiketleri

Renkler sağlık sektörü için hayati önem arz etmektedir. Uyarı ve ikaz renklerinin tanınması için kaliteli ve kalıcı renkler ile baskı almanızı sağlayan Epson Renkli Yazıcı ile hasta bakımı ve emniyetinin daha iyi olmasını sağlar.

Yiyecek/Temizlik Ambalaj Etiketleri

Epson Renkli Yazıcı etiket baskısının yüksek çözünürlüğü sayesinde, çok fazla bilgilyi net bir şekilde okunabilir şekilde küçük bir alana basabilirsiniz.

Ürün Kodu C11CC68132 Baskı Genişliği 203 mm max.
Baskı Hızı Max. 92 mm/sn Bağlantılar USB 2.0 Tip B, Ethernet
Baskı Genişliği Max. 203 mm Baskı Yöntemi
Seri ink jet yazıcı
Baskı Çözünürlüğü Max. 5.760 x 1.440  dpi Mürekkep Teknolojisi DURABrite™ Ultra

0 Müşteri İncelemesine Göre

0.0 ortalama
0
0
0
0
0

“Epson C831” için ilk inceleme yapan sen ol!

Henüz bu ürün için inceleme yapılmadı.

Taksit Seçenekleri

Alışveriş Sepetiniz

close

Ürünü arkadaşınla paylaş!