-13%

Epson C7500

Epson C7500 modeli yüksek baskı kalitesi ve hızı sayesinde özelleştirilmiş etiket ihtiyaçlarınızı kurum içinde uygun maliyetle baskı alabilmenize olanak sağlayan endüstriyel renkli yazıcı modellerinden biridir. Yiyecek ve içecek, temizlik ürünleri, paketler ve kutuların yanı sıra AB Enerji Etiketleri ve GHS Etiketleri dahil yüksek kaliteli çeşitli etiketleri saniyede 300 milimetreye varan baskı hızı uzun ömürlü baskı kalitesi ve daha ekonomik bir şekilde yazdırabilirsiniz.

68.463,95 78.534,90 (KDV Dahil)

  • EUR: 8,743.80€

Ürün Etiketleri

Epson renkli etiket yazıcıları, envanter (demirbaş) yönetimi ve ürün tanımlamasını geliştirerek müşteri deneyimini iyileştirir.

Sınırsız renk kombinasyonu ile rakiplerinizin ürünlerinden farklılaşmasını sağlar ve marka bilinirliliğini artırır.

Etiket içinde yer alan önemli bilgileri net bir şekilde vurgulayabilirsiniz.

Kimyasal Etiketler

Epson ColorWorks renkli etiket yazıcıları,BS5609 ile tam uyumlu GHS kimyasal etiketleri üretmek için PE Mat etiket kağıdıyla birlikte pigmentli mürekkepler kullanır.

Bilet / Kimlik Kartı Etiketi

Epson Renkli etiket yazıcısı ile üzerine kişiselleştirilmiş mesajlarınızı yazdırabileceğiniz etkinlik biletleri, kimlik kartları bastırabilirsiniz.

Sağlık Hizmeti Etiketleri

Renkler sağlık sektörü için hayati önem arz etmektedir. Uyarı ve ikaz renklerinin tanınması için kaliteli ve kalıcı renkler ile baskı almanızı sağlayan Epson Renkli Yazıcı ile hasta bakımı ve emniyetinin daha iyi olmasını sağlar.

Yiyecek/Temizlik Ambalaj Etiketleri

Epson Renkli Yazıcı etiket baskısının yüksek çözünürlüğü sayesinde, çok fazla bilgilyi net bir şekilde okunabilir şekilde küçük bir alana basabilirsiniz.

Ürün Kodu C31CD84012 Baskı Genişliği 108mm (maksimum)
Baskı Hızı 300 mm/sn Bağlantılar USB 2.0 High-speed, Ethernet
Baskı Çözünürlüğü 1200 x 600dpi Mürekkep Türü DURABrite™ Ultra

0 Müşteri İncelemesine Göre

0.0 ortalama
0
0
0
0
0

“Epson C7500” için ilk inceleme yapan sen ol!

Henüz bu ürün için inceleme yapılmadı.

Taksit Seçenekleri

Alışveriş Sepetiniz

close

Ürünü arkadaşınla paylaş!